Portatif Gergi Tavan

Portatif Gergi Tavan

Gergi Tavan

Konut, ofis... gibi kapalı alanlarda tercih edilen dekoratif uygulamalardan birisi de gergi tavandır. LED ışıklandırma amacı ile uygulanan gergi tavan modelleri mekana derinlik katar, ortama şık ve zarif aydınlatma sunar. Konutlarda tavan ya da duvar dekorasyonunda tercih edilen gergi tavanlar, aynı zamanda büyük alanların ışıklandırılmasında da kullanılır. Otel, sinema, havuz, hamam... gibi mekanlarda da karşımıza çıkan germe tavan sistemleri birçok açıdan avantajlı bir uygulamadır. Gergi tavan çeşitlerinin yer aldığı adreste uygulama detayları ve sistemin neden avantajlı olduğu ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri

Germe tavan olarak da bilinen gergi tavanlar farklı konseptlerde hazırlanır ve uygulanır. Dijital baskı, 3D baskı, portatif, lake, transparan gibi modelleri vardır. En çok kullanılan modellerden birisi de portatif gergi tavandır. Kolay taşınabilir olması, kurulumunun pratik olması bu modeli tercih edilir hale getirmiştir. Banyo, tuvalet, konut gibi küçük alanların dekore edilmesinde portatif gergi tavan kullanılır. Modüler olması montajının kolay olmasını sağlar. Kurulum esnasında herhangi bir tadilat ya da ekstra inşaat pisliği çıkmaz. Portatif gergi tavan uygulama örneklerine poliger.com.tr sayfadan ulaşabilirsiniz.

Avantajları

Gergi tavan her şeyden önce pratik bir uygulamadır. Kurulumu ve montajı kısa sürede gerçekleştirilir. LED aydınlatmanın en şık halidir. Ortamı aydınlatırken aynı zamanda uygulandığı mekana estetik katar. Temizliği kolaydır. Nemden etkilenmez. Darbelere karşı dayanıklıdır. Çatlama ve kırılma yapmaz.