Anaokulu Halısı İle Eğlenerek Öğrenmek Mümkün

Anaokulu Halısı İle Eğlenerek Öğrenmek Mümkün

Anaokulu Halısının Özellikleri Nelerdir?

Okul öncesi eğitim veren kreş ve anaokullarında çocukların daha rahat ve konforlu bir alana sahip olması için duvardan duvara anaokulu halısı kullanılmaktadır. Genel olarak anaokulu halısını diğer halı türlerinden ayıran bariz özellikler vardır. İlk olarak anaokulu halısı çocukların ilgisini çekebilecek modellerde ve canlı renkler ile imal edilir. Detaylı bilgi için sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çocukların aynı anda hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlar. Harflerden rakamlara, hayvanlardan şehirlere ve haritalara kadar pek çok temaya sahip anaokulu halı modeli bulunmaktadır. Anaokulu halısı seçimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalar vardır. Çocukların bağışıklık sistemi yetişkinlere oranla daha hassastır. Bu açıdan anaokulu ya da kreşlerde kullanılan eşyaların sağlık bakımından çocuklar için uygun olması gerekmektedir.

Confetti İle Kaliteli Anaokulu Halısı Modelleri

  • Antibakteriyel yapısı sayesinde kiri ve tozu içerisinde hapsetmez, temizliği oldukça kolaydır.
  • Farklı renk ve temaları ile çocukların ilgisini çekerken; keyifli öğrenme olanağı sunar.
  • En önemli özelliği kaymaz yapısıdır. Bu sayede olası düşme ya da kayma gibi durumların önüne geçilmiş olur.
  • Talebe bağlı olarak duvardan duvara monte edilebileceği gibi belli ölçü aralıkları ile de temin edilebilir.
  • -Anaokulu halısı alırken üstünde bulunan şemaların doğruluğu mutlaka kontrol edilmelidir. Aksi halde çocuklarda yanlış öğrenme meydana gelir.

Confetti, birbirinden farklı renk ve temalar ile geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özellikle okul öncesi çocukların oyun ile karışık şekilde öğrenmeleri için kullanılan başlıca temalar; sek sek, alfabe, yapboz, rakamlar, şekiller, haritalardır. Sizde Confetti ile kaliteli ve çocuklarınız için en uygun anaokulu halısı temin etmek istiyorsanız Confetti web adresi üzerinde bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.