Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

Profesyonel siteleri bulmak önemli tabi yine bu para kazanma yönteminde.

Ek iş yaparak para kazanma fırsatı sunan internet ortamında yeni bir işle karşı karşıyayız. Farklı insanların, oluşturduğunuz dosyaları indirerek sizlere para kazandırabileceğini biliyor muydunuz? Bu işin birikimini sağlamış olan sitelerde dosyalarımızı yükledikten sonra aldığımız linkleri facebook ve twitter gibi çoklu kullanıcı alanlarında paylaşarak para kazanma işlemi başlamaktadır. Sanal alemde gezinen milyonlarca insan aradığı uygulama vs. gibi bir programı, yüklediğimiz dosya içerisinde bulabilir ve o dosyayı indirerek para kazanmamızı sağlayabilir. Özellikle e-kitap ve mp3 dosyaları çok ilgi görüyor şu sıralar. Çok basit uygulamalarla başlanabilecek olan bu iş dosyalarımızın download edilmesiyle başlar ve sayı arttıkça kazanç da o kadar katlanarak ilerler. Video, müzik ve oyun gibi alanlarda daha çok ilgi bulunmaktadır. Kendi projemizi oluşturup dosyalarımızı yüklemeye başladığımız da artık ağır ağır kazanmaya başlayacağımızı hissetmiş olacağız. Kendi reklamınızı yapmak da önemlidir. Örneğin bu iş için açacağımız sitelerde kendi download linklerimizi paylaşabilir ve insanların meraklı tıklayışlarını takip edebiliriz. Tabi ki çok fazla kullanıcısı olan facebook ve twitter’dan bu işe başlayabiliriz. Tek sorun biraz sabırlı olunması gerektiğidir. Sürekli bilgisayar başında zaman geçiriyorsak bu iş tam bize göredir.

Son zamanlarda upload siteleri de kendi arasında bir yarış içerisinde ve daha çok kullanıcıya hitap etmek için, daha çok downloada ihtiyaç duymaktalar.

Bu gibi fırsatları değerlendirmek biz kullanıcılara düşmektedir. Ciddi anlamda rakamlar kazandırabilecek olan bu iş fırsatını değerlendirmeli ve bir an önce dosyalarımızı hazırlayıp, sitelere önermeliyiz. Sonrası kolay. Gelen linkleri istediğimiz site ve platformda paylaşarak insanların ilgisini çekmeli, para kazanmaya bu şekilde başlamalıyız. Hiçbir şey için çok geç olmasa gerek. Önce sektörü araştırmalı, bu işi yapıp kazançları olan insanlara ulaşmayı ve işin ciddiyetini bir kez daha anlamalıyız. Anket doldurma ya da mail okuma gibi para kazandıran işlere göre biraz daha sabır gerektirebilir ama dosyalarımızın download edilmesiyle birden bire patlama etkisi hissettirebilir ve kazançlarımızın katlanarak artmasına sebep olabilir. İnterneti seviyorsak onu boş vakitlerimizin kullanım aracı olarak değil, bu gibi para kazandıran faaliyetler için kullanmamız gerektiği bir gerçektedir. Gelişen teknolojide sürekli online yeni iş fırsatları doğarken, bu gibi iş olanaklarını kaçırmamalıyız. En azından denenebilir ve devamı halinde kendimizi çok farklı yerlerde çalışıyor bulabiliriz.