Dünyanın En Kaliteli Güllerini Sevdiklerinize Hediye Edin

Dünyanın En Kaliteli Güllerini Sevdiklerinize Hediye Edin

RoseBox Güllerinin Özellikleri

Dünyanın en verimli topraklarında yetiştirilerek ülkemize getirilen RoseBox gülleri her daim canlı kalan renkleri ve muhteşem kokusu ile dikkat çekiyor. Beyaz, kırmızı ve pembe renklerdeki güller içi su dolu küçük tüpler içine konarak istediğiniz adrese gönderilir. Böylece sevdiğiniz kişiye ulaşıncaya kadar güller susuz kalmaz. 12 ya da 24 adet gül kaliteli kutular içine itinayla yerleştirilir. İster tek renk ister 2 farklı renkten oluşan gül kutusu göz alıcı bir görsel şölen haline getirilerek tasarlanır. Eşinize yazdığınız notu siyah bir zarf içine koyabilirsiniz. Zarif ve asil bir görünüme sahip olan gül siparişi fiyatları gül sayısına göre farklılık gösterir.

Renkli ve Kokulu Güller İle Sevginizi Gösterin

Özenle yetiştirilen ve uzun süre tazeliğini koruması için soğuk hava depolarında saklanan RoseBox gülleri beyaz, kırmızı ve pembe renklerdedir. İstediğiniz renklerden oluşan bir kutu online gül siparişi verebilirsiniz. 12 ve 24 adet gülden oluşan kutuların uzunluğu 70 cm’dir. Genişliği 15 ve 30 cm olan bu kutular çizilmez ve yırtılmaz. Ayrıca kalın strafor ile kaplı olduğu için adrese gönderilinceye kadar güllerin kırılmasını ve hasar görmesini önler.

Gül Kutularının Boyutları Nedir?

Kırmızı, beyaz, pembe ya da 2 farklı renkten oluşan gül kutuları 12 ve 24 adet gülden oluşur. 12 adet olan gül kutularının genişliği 15 cm iken 24 adet gül olan kutular ise 30 cm genişliğindedir.