Commvault Veri Koruma Hızlandırır Ve Basitleştirir

Commvault Veri Koruma Hızlandırır Ve Basitleştirir

NetApp İle Commvault Yedeklemeleri

Netapp flash tabanlı depolama sistemleri için her zaman üstün anlık görüntü kurtarma olanaklarını kullanıcılarına sunmaktadır. Commvault yedekleme yazılımı bütün verilerinizi ve bütün flaş depolama dizileri ve Netapp e- serisi depolama çözümleri arasında yer alan sistemleri modernize etmede sizlere yardımcı olmaktadır. Commvault yazılımı birincil tonoz ayna verileri için de anlık görüntüleri ile tamamen entegredir ve buna göre de depolama ve bulut depolarında tekilleştirme farkında çoğaltma ve kademelendirme içermektedir. Ayrıca Commvault daha fazla anlık görüntü alabilmek için de daha hızlı flaş depolama hızını kullanmaktadır ve kurtarama noktası hedeflerinize daha fazla kurtarılabilirlik ve daha hızlı zaman kazandırmaktadır.

Flaş Dizileri İçin Kapsamlı Destek Sistemi

Veri koruma yazılımında ki ve donanım lideri mevcut olan ürünlerdeki ölçeklenebilirlik, esneklik ve yönetilebilirlik boşluklarını kapatmak için de Commvault yedekleme yazılımı her alanda etkili olarak kullanımları sağlanmaktadır. Bu sistemler ise genellikle yazılım, sunucu ve depolama donanımı ve desteği olarak bir bütün halinde kullanıcılarına hizmet vermektedir ve her alanda kullanımları sağlanır.
BT verimliliğini artırmak ve ayrıca anlık görüntü yedekleme kurtarma ile ilişkili maliyetleri azaltmak için anlık görüntülerini uygulama düzeylerinde koruma ile bütünleştiren Commvault yedekleme yazılımı sistemlerini kullanarak depolama alanlarınızın korumasını kısa sürede ve etkili olarak optimize edebilirsiniz. Anlık görüntülerin otomatik oluşturulması, tutulması erişilmesi ile koruma ve iyileştirme prosedürlerini basitleştirmektedir. Buna göre de manuel ya da hatalara eğilimli komut dosyası oluşturmada gerekli değildir.